Playback 2018

8. veebruari õhtu oli koolimaja siginat saginat täis. Saal oli rahvast pungil ja vabu kohti nappis. Ärevus oli hinges nii suurtel kui väikestel ja lava ootas esinejaid. Lava ootas staare, sest algamas oli Palivere Põhikooli Playback.

Etteasteid oli kokku 11. Osa võtsid julgemad õpilased, hoolekogu, lapsevanemad ja õpetajad. Publiku ja žürii lemmikut ootas edasi pääsemine suurele Lääne-Nigula valla koolide vahelisele Playbackile, mis leiab aset 13. aprillil Taebla Kultuurimajas. Oli, mille nimel pingutada.

Kõik olid väga tublid ja etteasteid oli lihvitud mitu nädalat. Tunnustuse said kõik ja eripreemiaid jagas žürii lahke käega. Eraldi tasuvad esiletõstmist lavadekoratsioonid. Kõigele ja kõigile oli mõeldud, mistõttu õhtu lõppedes olid kõik vabad seinad ja nurgad täis igasugu asju, mida staarid vajasid.

Meie kooli lähevad esindama Raul Sepper ja ansambel Aasta Ema, keda kehastasid Jasper Klippberg, Emma Lisette Julianus, Madli Peit ja Triinu Matto ning II klassi esitluses olnud Nukitsamees. Palju, palju õnne veelkord võitjatele ja südamest suur aitäh esinejatele!

Oli lahe õhtu ja järgmisel aastal teeme veel vägevama Playbacki.

Aitäh meie toetajatele Neviprint OÜ, Tradex AS, Pal-Klaas ning Palivere Põhikool

Pildid: Meelis Mägi

This entry was posted in Üritused. Bookmark the permalink.

Comments are closed.