Söögikord

Kui soovite, et teie laps oleks peale tundide lõppu pikapäevarühmas, siis kirjutage avaldus Palivere Põhikooli direktorile. Saatke avaldus lapsega klassijuhataja kätte. Avalduse link on lehekülje all servas. Selle saab välja printida, ära täita ja allkirja alla kirjutada. Soovi korral saab avalduse klassijuhatajalt.

  • Avaldusele tuleb kirjutada, kas laps sööb õhtuoodet või ei.
  • Kui soovite, et laps läheks koju peale sööki või muud sellised erisused, tuleb need panna avaldusele kirja või kirjutada iga kord õpilasele päevikusse.
  • Laps võib tulla pikapäevarühma avalduse esitamise päeval, kuid süüa saab kahe päeva pärast, kui kokad on söögi tellinud.
  • Pikapäevarühmast lahkumisel tuleb esitada avaldus 2 päeva enne soovitavat lahkumispäeva, et ei tellitaks toitu. Kui laps lahkub pikapäevarühmast avalduse toomise kuupäeval, siis lapsevanem maksab ka kahe järgmise päeva tellitud toidu eest.
  • Pikapäevarühmas saab õpilane süüa õhtuoodet, mille maksumus on 0.61 € päev. Pikapäevarühma söögiraha paber liimitakse iga kuu alguses õpilase päevikusse.
  • Viimane söögiraha ülekande kuupäev on Taebla Vallavalitsuse arveldusarvele 15. kuupäeval. Kui tekib kahe kuu võlg, siis kolmanda kuu 15. kuupäevast õpilane enam süüa ei saa, kuni võlg on tasutud.
  • Maksmine toimub Taebla Valla arveldusarvele SEB Eesti Ühispangas a/a 10602005778000
    Seletuse lahtrisse kirjutage kindlasti: Palivere Põhikool, lapse ees -ja perekonnanimi ning klass.

AVALDUS pikapäevarühmas osalemiseks.
AVALDUS pikapäevarühmast lahkumiseks.
Avaldused on pdf formaadis. Fail tuleb välja prindida ja täita. Faili mitte avanemisel saate avamiseks vajaliku programmi alla laadida SIIT.

Näide:

Kati vanemad otsustavad oma pikkade tööpäevade tõttu 5. jaanuari õhtul, et nende tütar hakkab käima pikapäevarühmas ja sööb seal õhtuoodet. Nad tahavad, et laps hakkaks võimalikult kiiresti osalema pikapäevarühmas.
Kati ema prindib ja täidab 5. jaanuaril valduse vormi (või kirjutab vabas vormis avalduse koos sooviga õhtuootele).

Kati viib avalduse 6. jaanuaril klassijuhataja kätte. Kati saab 6. jaanuaril olla juba pikapäevarühmas, aga süüa hakkab saama 8. jaanuaril, sest toit on ettetellimisega.

Kati on mõned korrad jaanuaris haiguse tõttu puudunud. Pikapäevarühma õpetaja kirjutab Katile päevikusse, kui palju peab jaanuari söögiraha maksma veebruari alguses. Maha on arvestatud puudutud päevad.

Kati ema maksab enne 15. veebruari toiduraha Taebla Valla arveldusarvele.

Veebruaris ja märtsis unustavad Kati vanemad söögiraha maksta ja 15. aprillist Kati enam süüa pikapäevarühmas ei saa. Kati ema maksab ära 18. aprillil tekkinud võla ja Kati saab uuesti süüa 20. aprillil.

2. mail otsustavad Kati vanemad, et nüüd on Kati juba “suureks kasvanud”, nii et Kati võib varem koju tulla, pealegi on vanaema maikuus nende juures.

Kati ema prindib ja täidab pikapäevarühmast lahkumiseks avalduse ja Kati viib selle kooli 3. mail. Kui Kati lahkub pikapäevarühmast kohe 3. mail, siis maksab Kati ema ka 3. ja 4. mai söögiraha.

Aga Kati vanemad otsustavad, et kuna toit on juba tellitud, siis lahkub Kati pikapäevarühmast alates5. maist.

Comments are closed.